Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?
31.07.2015
Через шум у топці котла другий енергоблок теплоелектростанції вивели в аварійний ремонт з 27 липня.
За останні півроку аварійність енергоблоків вітчизняних ТЕС зросла на 60% порівняно з минулим роком. Причина - неможливість проведення повних ремонтів на блоках, що використовують вугілля газової групи.
У зв’язку з перепадами потужності в енергосистемі України через нестабільне постачання вугілля антрацитної групи підвищилася частота маневрування газових блоків ТЕС.
Зокрема, Ладижинська ТЕС піднімала резервні блоки для покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години й зупиняла їх на ніч.
Така практика негативно скаується на стані обладнання, окрім того призводить до перевикористання газу й мазуту для запуску енергоблоків.
Наприклад, Зокрема, Ладижинська ТЕС тільки у січні здіснила пусків-зупинок блоків в 7 разів більше(43 пуски), ніж у попередньому опалювальному сезоні.
Читайте также: Кабинет Министров утвердил финансовый план Украэроруха
'Станція вимагає ремонтів і працює на межі аварійних зупинок, як і більшість вітчизняних теплових електростанцій. Склалося так, що минулого опалювального сезону Ладижинська ТЕС маневрувала блоками потужністю 300 МВт, чого ще не було в історії вітчизняної теплової енергетики. Така практика негативно позначилася на технічному стані обладнання. Проте саме завдяки роботі станцій на газових марках вугілля на межі технічних можливостей енергосистема України змогла вистояти минулого опалювального сезону',- йдеться у повідомленні ДТЕК.
Компанія 'ДТЕК', яка належить українському фінансовому магнату Рінату Ахметову, виробляє 27% електроенергії і половину обсягів всього видобутого в Україні вугілля.
До складу компанії входять 10 теплоелектростанцій. Луганська ТЕС, Придніпровська і Криворізька ТЕС використовують у своїй роботі дефіцитне антрацитове вугілля. Кураховська, Запорізька, Бурштинська, Добротвірська, Ладижинська, Зуївська ТЕС працюють на вугіллі газової групи. Миронівська ТЕС може працювати як на газовому, так і на антрацитовому вугіллі.
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Містичний сад Німа: нотатки профі
Тисячоліття назад на місці розташування цього саду було язичницьке святилище. Джерело, якому з давнини приписували цілющі властивості, – ще один загадковий елемент парку. Про інші дива та архітектуру Садів Фонтана міста Нім читайте далі.
Парк Феофания
Стоит посмотреть, потому что:
- это один из новейших ландшафтных парков Киева, по масштабам сравнимый с Пирогово, его площадь – 153 га
- в 1950 году здесь в здании Свято-Пантелеймоновского монастыря построили первую в Европе ЭВМ (Малая
электронная счетная машина)Южная Корея. Стеклянный сад
Сад находится в самой южной точке Южной Кореи — на острове Чеджу. Климат здесь субтропический, а потому инфраструктура острова ориентирована на международный туризм. За последние 30 лет в Корее произошли кардинальные изменения в сторону открытости миру, и Чеджу — самый показательный тому пример.
Аскания-Нова
Асканийский заповедник отнесен к «100 великим заповедникам и паркам мира» здесь расположен единственный в Европе участок типчако-ковыльной степи, которого никогда не касался плуг!
Франция. Париж. Розарий в парке Багатель
Заслуживает внимания, потому что:
- это классический розарий регулярной планировки;
- регулярная планировка сада погружает в эпоху правления короля Людовика;
- в Японии есть точная копия этого сада.Германия. Баден-Баден и Бойтиг. Розы на курорте
Заслуживает внимания, потому что:
- это розарий в курортном парке и конкурс на горе Бойтинг;
- удостоен звания «Сад мастерства»;
- имеет филиал – конкурсный розарий, где регулярно проходит конкурс «Золотая роза Баден-Бадена».
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.